شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی

کارخانه شهید قندیشرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی

شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در آبان ماه سال ۱۳۶۳ با هدف تولید انواع فیبر نوری و کابل شهید قندی مخابراتی مسی و کابل‌های مخابراتی نوری، توسعه ارتباطات و ایجاد تحول در شبکه عظیم مخابراتی کشور، تحت پوشش وزارت پست و تلگراف و تلفن وقت در شهر یزد در زمینی به وسعت یک میلیون مترمربع و با زیربنایی معادل دویست هزارمترمربع همگام با آخرین فناوری روز جهان و به عنوان پدیده‌ای نو در عرصه تولید کابل‌های مخابراتی تاسیس گردید. شروع بهره برداری از این مجتمع عظیم صنعتی، مقارن با افتتاح سالن تولید کابل‌های مخابراتی نوری بود که برای اولین بار درکشور، درسال ۱۳۶۷ محقق گردید. در سال ۱۳۶۹ با تولید کابل‌های مخابراتی مسی آغاز شد و به منظور افزایش ظرفیت تولید، خود کفایی صنعتی و تامین نیاز روزافزون کشور، تا سال ۱۳۸۴ طی سه مرحله توسعه یافت.
در سال ۱۳۶۸ شرکت فیبر نوری و سلول خورشیدی با هدف تولید فیبر نوری و پانل‌های خورشیدی در تهران راه اندازی و در سال ۱۳۷۸ در این شرکت ادغام گردید.
این شرکت در سال ۱۳۷۵ جزء نخستین شرکت‌های ایرانی بوده که موفق به اخذ گواهینامه ISO ۹۰۰۱ گردید و در سال ۱۳۸۱ گواهینامه کیفیت ISO ۹۰۰۱ ویرایش ۲۰۰۰ و استاندارد زیست محیطی ISO ۱۴۰۰۱ را اخذ نمود.
بر مبنای روح حاکم براین استانداردها است که هدف اصلی شرکت، حفظ کیفیت در حد استانداردهای جهانی و برآورده ساختن انتظارات مشتریان، تعالی صنعتی و اقتصادی و حذف وابستگی و حضور موثر در بازارهای جهانی است.
اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت است تا در انجام به موقع تعهدات و در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های مشتریان و تضمین کیفیت محصولات تولیدی نهایت دقت و تلاش را مبذول نمایند.
در راستای برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی وسیاست‌های خصوصی سازی دولت جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۳ شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل و نام شرکت از “شرکت کابل شهید قندی مخابراتی” در سال ۱۳۸۷ به “شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی” تغییر گردید.

فروش کابل فیبر نوری شهید قندی در بانک فیبر نوری و شبکه

1- کابل های فیبر نوری تولیدی کارخانه شهید قندی

مشاهده کابل های فیبر نوری شهید قندی

3- کابل های افشان تولیدی کارخانه شهید قندی

مشاهده کابلهای افشان کارخانه شهید قندی

4- کابل های مسی مخابراتی تولیدی کارخانه شهید قندی

مشاهده کابلهای مسی مخابراتی

شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی

تماس با بانک فیبر نوری
فروش انواع کابل شبکه
0/5 (0 نظر)