ماژول فیبرنوری هواوی SFP+ HUAWEI 10G 1310nm 10km SM

تماس بگیرید

محصول : SFP+
برند :HUAWEI
کشور: چین
طول موج: 1310nm
متراژ قابل ساپورت : 10000 متر
سرعت : 10G
پارت نامبر : SFP FTLX 1472M3BCL-HW


به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51