ماژول فیبرنوری MM 550m 100/1000

تماس بگیرید

Quick Details SFP- FTM-8120C-SLG
Optoelectronics and Fiber Optics => Fiber Optics => Fiber Optic Transceivers : Category
SOURCE :Brand Name
 SFP FTM-8120C-SLG :Model Number
duplex LC connector : MSA package
MM  :TYPE
850nm :Working

 

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
قیمت حراجی ها بروز می باشد.
error: Content is protected !!
preloader