show blocks helper

تولیدکننده

  • آرین ابهر (16)

  • پروسکیت (6)

  • هواوی (2)

  • فوجیکارا (6)

  • سومیتومو (1)

  • اکسفو (14)

  • FOB (4)

  • CISCO سیسکو (5)

  • NETLINK نت لینک (8)

  • PLANET پلنت (3)

  • SAE اس ای ایی (4)

  • SUNSIL سان سیل (6)

  • Legrand لگراند (11)

  • کارخانه Metz آلمان (1)

  • کارخانه pbn ایران (6)

  • کارخانه شهید قندی (89)

  • Leoni لئونی (5)

  • کارخانه OFO عمان (9)

  • کارخانه 3M آمریکا (3)

  • کارخانه AMP آمریکا (1)

  • کارخانه Qualenet انگلستان (31)

  • کارخانه Nexans فرانسه (14)

  • کارخانه Draka دانمارک (7)

  • کارخانه Brand Rex انگلستان (3)

  • کارخانه DIGITUS (1)

  • کارخانه premium line (5)

  • کارخانه TKF هلند (10)

  • مجتمع صنعتی رفسنجان (5)
    مجتمع صنعتی رفسنجان :  کارخانجات کابلسازی مجتمع صنعتی رفسنجان دارای پیشینه موفق برای تامین تقاضاهای شرکت  مخابرات ایران (TCI) و شرکت مخابرات تهران(TCT) و شرکتهای دیگر می باشد و دارای اعتبار خاصی نزد شرکتهای مخابراتی ایران می باشد. مشخصات و ظرفیت های مجتمع صنعتی رفسنجان : تاسیس سال 1360 مساحت 300 هکتار ظرفیت تولید و تبدیل 600 هزار کیلومتر فیبر نوری به انواع کابل، تولید 24000 کیلومتر کابل فیبر نوری طبق اسناد اداره صنایع: ظرفیت تولید 10 هزار تن انواع کابل مخابراتی مسی ظرفیت تولید 9 هزار تن انواع کابل خودنگهدار صنعت برق ظرفیت تولید 4400 تن انواع کابل شبکه صنعت IT ظرفیت تولید نئوپان 22000 متر مکعب محصولات مجتمع صنعتی رفسنجان : از محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره نمود. جهت کابل هایی که در لیست نیامده با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

  • کارخانه LS کره (7)

  • تهران سیمین فر (8)

  • کارخانه ETK ترکیه (21)

  • Rainar رینار (3)

  • کارخانه Superior Essex امریکا (1)

  • چترا طلیعه صنعت (14)

  • شرکت HPI ایران (14)

  • شرکت پایا سیستم (1)

  • شرکت سپهرپاد (2)

  • ZTE (2)

  • متفرقه (14)

Mode

Fiber-Type

  • 3 OM1
  • 17 OM2
  • 11 OM3
  • 4 OM4
  • 2 OPGW
  • 10 Other

Fiber Count

  • 83 Simplex
  • 51 Duplex
  • 4 Quad
  • 22 2Core
  • 8 4Core
  • 7 6Core
  • 10 8Core
  • 62 12Core
  • 2 16Core
  • 44 24Core
  • 1 36Core
  • 28 48Core
  • 6 72Core
  • 1 96Core
  • 2 144Core

Connector Type

  • 19 LC-LC
  • 19 SC-SC
  • 10 FC-FC
  • 3 ST-ST
  • 14 LC-SC
  • 3 FC-ST
  • 5 SC-FC
  • 13 SC-ST
  • 4 LC-ST
  • 6 LC-FC
  • 2 DIN-DIN
  • 2 FC-MTRJ
  • 1 SC-MTRJ
  • 41 SC
  • 9 LC
  • 9 FC
  • 5 ST
  • 2 DIN

شرایط استفاده

Category

Configuration Type

  • 2 0.75×2
  • 1 0.75×3
  • 1 0.75×4
  • 1 0.75×5
  • 1 1.5×2
  • 2 1.5×3
  • 1 1.5×4
  • 1 1.5×5
  • 2 1×2
  • 1 1×3
  • 1 1×4
  • 1 1×5
  • 1 2.5×2
  • 2 2.5×3
  • 1 2.5×4
  • 3 2×1
  • 3 4×1
  • 4 8×1
  • 3 16×1
  • 3 32×1
  • 2 64×1
  • 1 4×2
  • 1 8×2
  • 2 16×2
  • 1 32×2

Polish Type

  • 13 APC/APC
  • 69 UPC/UPC
  • 16 APC
  • 46 UPC
  • 6 Other

طبقه بندی

  • 3 Cat5
  • 17 Cat5e
  • 41 Cat6
  • 1 Cat7

نوع

  • 32 UTP
  • 10 FTP
  • 20 SFTP

طبقه بندی رک و کابینت

  • 2 6Unit
  • 2 7Unit
  • 3 9Unit
  • 2 14Unit
  • 4 18Unit
  • 2 22Unit
  • 2 27Unit
  • 2 32Unit
  • 2 37Unit
  • 2 40Unit
  • 6 42Unit
  • 2 44Unit
  • 2 47Unit

عمق

تعداد پورت

سوئیج فیبر نوری

Cisco 2960-Plus 24TC-L

تماس بگیرید

سوئیج فیبر نوری

Cisco 2960-Plus 48PST-L

تماس بگیرید

سوئیج فیبر نوری

Cisco 2960-Plus 48PST-S

تماس بگیرید

سوئیج فیبر نوری

Cisco 2960-Plus 48TC-L

تماس بگیرید

سوئیج فیبر نوری

Cisco 2960-Plus-24PC-L

تماس بگیرید

کانکتور فیبر نوری

DIN Connector

تماس بگیرید

کانکتور فیبر نوری

FC Connector

تماس بگیرید

کانکتور فیبر نوری

LC Connector

تماس بگیرید

پریز OTO

OTO باکس 2 کور

تماس بگیرید

کانکتور فیبر نوری

SC Connector

تماس بگیرید

کانکتور فیبر نوری

ST Connector

تماس بگیرید

ابزارآلات فیبر و فیوژن

آچار سوکت زن پروسکیت Pro’sKit CP-376TR

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to F SC UPC 10db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to F SC UPC 5db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M FC UPC 10db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M FC UPC 5db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M LC UPC 10db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M LC UPC 2db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M LC UPC 3db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M LC UPC 5db

تماس بگیرید

تضعیف کننده فیبر نوری

اتنیتور فیبر نوری F to M SC UPC 10db

تماس بگیرید
error: Content is protected !!
preloader