پیگتیل فیبر نوری LC/UPC سینگل مود ، Simplex، روکش PVC، قطر 2mm

۰ ریال

  • اتصال دهنده ۱: LC
  • مود فیبر: 9/125 μm
  • درجه فیبر: G.652.D
  • نوع پوشش: UPC
  • جنس ژاکت: PVC
  • طول موج: 1310 nm/1550 nm
  • میزان تلفات: ≤0.3 dB
  • میزان بازگشتی: ≥50 dB

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
صاف
پیگتیل فیبر نوری UPC LC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری LC/UPC سینگل مود ، Simplex، روکش PVC، قطر 2mm
شناسه محصول: FOB-PGTL-2023 دسته: برچسب: ,
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟