پیگتیل فیبر نوری SC /UPC سینگل مود Simplex ، روکش LSZH، قطر 0.9mm

۰ ریال

  • اتصال دهنده ۱: LC
  • مود فیبر: 9/125 μm
  • درجه فیبر: G.652.D
  • نوع پوشش: LSZH
  • طول موج: 1310 nm/1550 nm
  • میزان تلفات: ≤0.3 dB
  • میزان بازگشتی: ≥50 dB
  • میزان دمای عملکرد: -40~75°C
  • شمارنده فیبر: سیمپلکس

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پیگتیل فیبر نوری UPC SC سینگل مود
پیگتیل فیبر نوری SC /UPC سینگل مود Simplex ، روکش LSZH، قطر 0.9mm
شناسه محصول: FOB-PGTL-2030 دسته: برچسب: ,
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34