پیگتیل فیبر نوری ST/UPC ، مالتی مود، Simplex, OM2، روکش PVC، قطر 3mm

۰ ریال

  • میزان تلفات کم
  • از بین رفتن اندکی بازتاب
  • ایده آل برای استفاده در شبکه‌های مخابراتی، LAN ، WAN و شبکه‌های پردازش داده
  • با استانداردهای ISO9001 ، ROHS و Bell Core GR 326 هسته ای مطابقت دارد

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پیگتیل فیبر نوری UPC ST مالتی مود
پیگتیل فیبر نوری ST/UPC ، مالتی مود، Simplex, OM2، روکش PVC، قطر 3mm
شناسه محصول: FOB-PGTL-2004 دسته: برچسب: ,
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34