پچ کورد فیبر نوری FC-FC /UPC ، سینگل مود، Duplex، روکش PVC، قطر 3mm

۰ ریال

  • نوع کانکتور: FC-FC
  • نوع فیبر: OS2 9/125μm
  • محدوده تلفات: ≤0.3dB
  • درجه فیبر نوری: G.657.A1 (Compatible with G.652.D)
  • میزان میرایی در 1310 نانومتر: 0.36 dB/km
  • تعداد فیبرها: سیمپلکس
  • ژاکت کابل: PVC
  • دمای عملکرد: -20~70°C
  • جنس پوشش: PVC
  • طول موج: 1310/1550nm
  • برگشت ضرر: ≥50dB
  • حداقل شعاع خم: 10mm
  • میزان میرایی در 1550 نانومتر: 0.22 dB/km
  • قطر کابل: 2.0mm
  • قطبیت: A(Tx) to B(Rx)
  • دمای ذخیره سازی: -40~80°C

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچ کورد فیبر نوری fc-to-fc-duplex سینگل مود
پچ کورد فیبر نوری FC-FC /UPC ، سینگل مود، Duplex، روکش PVC، قطر 3mm
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34