پچ کورد فیبر نوری، سینگل مود، SC-SC/UPC, Simplex، روکش PVC، قطر 2mm

۰ ریال

پچ کورد فیبر نوری سیمپلکس SC-SC/UPC به SC UPC Simplex 2.0 mm PVC (OFNR) 9/125.
کابل فیبر نوری سینگل مود 9/125 میکرونی برای شبکه‌های سازمانی، اتاق مخابرات، مزارع سرور، شبکه‌های ذخیره سازی ابری و هر کجا که به کابل‌های فیبر نیاز باشد، مناسب است. این سازگار با RoHS مطابقت دارد و کابل موردنظر برای اطمینان از کیفیت بالا از نظر میزان تلفات آزمایش شده است.


به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچ کورد فیبر نوری Sc-to-Sc سینگل مود
پچ کورد فیبر نوری، سینگل مود، SC-SC/UPC, Simplex، روکش PVC، قطر 2mm
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51