پچ کورد فیبر نوری LC-LC /UPC مالتی مود ، OM3 , Duplex، روکش LSZH، قطر ۲mm

۰ ریال

  • نام محصول: پچ کورد OM3 LC / UPC-LC / UPC MM DX 2.0 mm LSZH 3M
  • نوع اتصال: LC Duplex به LC Duplex
  • نوع پولیش: UPC تا UPC
  • تعداد فیبر / رشته: دو رشته / 2 رشته فیبر
  • رنگ ژاکت: آبی فیروزه‌ای
  • ژاکت کابل مواد: PVC
  • قطر کابل: 2.0 میلی متر
  • حالت فیبر: OM3 50/125 میکرومتر
  • نوع فیبر: مالتی مود
  • سرعت شبکه: انتقال 10 گیگابایت بر ثانیه
  • رتبه بندی UL: OFNR
  • گزینه های طول: 1-300 Mtr

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچ کورد فیبر نوری Lc-to-Lc-دابلکس مالتی مود
پچ کورد فیبر نوری LC-LC /UPC مالتی مود ، OM3 , Duplex، روکش LSZH، قطر ۲mm

۰ ریال

error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34