پچ کورد فیبر نوری LC-SC /UPC ، سینگل مود، Simplex، روکش PVC، قطر 3mm

۰ ریال

  • اتصال دهنده: LC to SC
  • مد فیبر: 9/125μm
  • رنگ ژاکت: زرد
  • پوشش: UPC to UPC
  • طول موج: 1310/1550nm
  • نوع فیبر: Simplex
  • مواد ژاکت: PVC

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچ کورد فیبر نوری LC-to-SC سینگل مود
پچ کورد فیبر نوری LC-SC /UPC ، سینگل مود، Simplex، روکش PVC، قطر 3mm
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51