پچ کورد فیبر نوری LC-LC /UPC سینگل مود ، Duplex، روکش PVC، قطر 3mm

۰ ریال

  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد فیبرها: دوپلکس
  • طول موج: 850/1300nm
  • میزان تلفات: ≤0.3dB
  • درجه فیبر نوری: غیرحساس به خمش
  • میزان تضعیف در ۸۵۰ نانومتر: 3.0 dB/km
  • جنس ژاکت کابل: PVC
  • قطبیت: A(Tx) to B(Rx)
  • نوع پوشش: UPC
  • نوع فیبر: سینگل مود
  • فاصله در ۱ گیاگبیت اترنت: 550m در 850nm
  • میزان بازگشت پذیری: ≥30dB
  • حداقل شعاع خمش: 7.5mm
  • تضعیف در ۱۳۰۰ نانومتر: 1.0 dB/km
  • قطر کابل: 2.0mm
  • میزان دما در حین عملکرد: -20~70°C

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچ کورد فیبر نوری Lc-to-Lc-دابلکس سینگل مود
پچ کورد فیبر نوری LC-LC /UPC سینگل مود ، Duplex، روکش PVC، قطر 3mm
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51