پچ کورد فیبر نوری SC/APC – SC/UPC SM

۰ ریال

اتصال دهنده: SC – SC
نوع پولیش : APC – UPC
رنگ کانکتور : سبز – آبی
طول پچ کورد: 1متر
مود: سینگل مود OS2 ، 9/125
نوع: دوپلکس


به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
پچکورد فیبرنوری sc/apc - sc/upc
پچ کورد فیبر نوری SC/APC – SC/UPC SM
شناسه محصول: FOB-PTCH-3018-1 دسته: برچسب: ,
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/h82835/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/h82835/domains/fiberopticbank.com/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51