پچ کورد فیبر نوری SC-SC /UPC مالتی مود، Simplex، روکش PVC، قطر 3mm

۰ ریال

  • نوع کانکتور: SC-SC
  • تعداد فیبر: سیمپلکس
  • طول موج: 850/1300nm
  • میزان تلفات: ≤0.3dB
  • درجه فیبر: غیرحساس به خم شدن
  • میزان تضعیف در ۸۵۰ نانومتر: 3.0 dB/km
  • جنس ژاکت کابل: PVC
  • میزان قطبیت: A(Tx) to B(Rx)
  • جنس پوشش: PVC
  • نوع فیبر: OM2 50/125μm
  • میزان فاصله در ۱ گیگابیت اترنت: 550m at 850nm
  • میزان بازگشت ضرر: ≥30dB
  • حداقل شعاع خمش: 7.5mm
  • میزان تضعیف در ۱۳۰۰ نانومتر: 1.0 dB/km
  • قطر کابل: 2.0mm
  • میزان حرارت در عملکرد: -20~70°C

به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
صاف
پچ کورد فیبر نوری SC-SC /UPC مالتی مود، Simplex، روکش PVC، قطر 3mm
error: جهت رعایت اصول کپی رایت مطالب این صفحه قفل شده است.
× چطور میتونم کمکتون کنم؟